Konsultacje psychiatryczne

Uprzejmie informujemy, iż dzięki wsparciu Fundacji Politechniki Łódzkiej ponownie uruchamiamy konsultacje psychiatryczne w okresie kwiecień - czerwiec 2024.

Politechnika Łódzka oferuje nieodpłatne indywidualne konsultacje psychiatryczne dla studentów, doktorantów i pracowników Politechniki Łódzkiej.

Umawiać na spotkania można się osobiście w Biurze ds Osób Niepełnosprawnych (budynek A30) oraz telefonicznie: 42 631 38 87.

Spotkania są bezpłatne.

Wizyty odbywają się za pośrednictwem aplikacji Skype. Po umówieniu wizyty otrzymają Państwo informacje o spotkaniu.

Konsultacje przeprowadza psychiatra dr Katarzyna Przybyłowska-Kustosik.

O Pani doktor:
lekarz, specjalista psychiatra, pracujący z pacjentami od 2007 r. Ordynator Oddziału w Szpitalu im. J. Babińskiego w Łodzi. Absolwentka Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Posiada doświadczenie w leczeniu szpitalnym i ambulatoryjnym osób z zaburzeniami psychicznymi jak również uzależnionych od alkoholu, narkotyków, dopalaczy i innych środków psychoaktywnych, osób z zaburzeniami hiperseksualnymi. Z sukcesami terapeutycznymi prowadzi też pacjentów z podwójną diagnozą tj. chorych psychicznie i uzależnionych. Ukończyła kurs psychoterapii w Instytucie Eriksonowskim w Łodzi, posiada praktyczne umiejętności w zakresie terapii krótkoterminowej skoncentrowanej na rozwiązaniu, zdobyte w Centrum Terapii Krótkoterminowej w Łodzi. Aktywny uczestnik wielu naukowych sympozjów krajowych i zagranicznych. Doświadczenie we wprowadzaniu nowych terapii farmakologicznych w oparciu o światowe programy badawcze.

Posiada uprawnienia do:

• wypisywania recept (w tym refundowanych),
  • wystawiania zwolnień lekarskich,
  • wystawiania zaświadczeń lekarskich.

Projekt dofinansowany ze środków Fundacji Politechniki Łódzkiej.