Łódź lubi srebro!

Reprezentacja studentów z niepełnosprawnościami AZS PŁ fantastycznie zaprezentowała się podczas Integracyjnych Mistrzostw Polski w Tenisie Stołowym.

Reprezentacja sekcji dla osób z niepełnosprawnościami Klubu Uczelnianego AZS PŁ w składzie  ( w kolejności alfabetycznej): Anna Banachowicz, Hubert Krokowicz, Dominika Lamch, Katarzyna Łuczyńska, Agata Mochola, Karolina Pańczak, Piotr Pietrzak, Agata Skalska, Sebastian Świderek, Mateusz Wójcik fantastycznie zaprezentowała się podczas w odbywających się w Gdańsku w dniach 1-3.12.2023r Integracyjnych Mistrzostw Polski AZS w Tenisie Stołowym.
Intensywne przygotowania zawodników podczas treningów w Centrum Sportu PŁ zaowocowały czterema srebrnymi medalami.
Trzy z nich wywalczyły indywidualnie:

Anna Banachowicz WFTIMS,

Agata Mochola WBAS

Agata Skalska WCH

Pozostałym studentom niewiele zabrakło do podium, ale starania o jak najlepszy wynik się opłaciły. Ostatni  srebrny medal w klasyfikacji drużynowej  jest efektem wspólnej pracy. Każdy z uczestników dołożył swoją cegiełkę do tego sukcesu , bo w drużynie jest siła.

Mecze nie były łatwe, gdyż wiele z nich zostało rozegranych w tie-breaku. Poziom był bardzo wyrównany, a walka przy stole toczyła się o każdą piłkę.

W zawodach startowało blisko 100 uczestników z 23 jednostek AZS. Bardzo dziękujemy BON PŁ za okazaną pomoc i wsparcie.

Trenerka sekcji Teresa Biela Jesionowska